Umetnost i zabava

MAAAATIIIIIĆ... BOMBA SRBINA ZA JUNAJTED: Nemanja u 92. minutu preko Luke Milivojevića postigao golčinu! - VIDEO

06.03.2018 Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras Kristal Palas sa 3:2 u poslednjoj utakmici 29. kola engleske Premijer lige, a trijumf crvenim djavolima doneo je reprezentativac Srbije Nemanja Matić.

adminadminComments 0

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras Kristal Palas sa 3:2 u poslednjoj utakmici 29. kola engleske Premijer lige, a trijumf "crvenim djavolima" doneo je reprezentativac Srbije Nemanja Matić.

Kristal Palas je bio nadomak pobede, pošto je imao dva gola prednosti, ali je ekipa Žozea Morinja na kraju ipak uspela da preokrene i dodje do bitnog trijumfa u borbi za drugo mesto.

Domaćin je na stadionu Selhurst Park poveo već u 11. minutu pogotkom Androsa Tausenda na asistenciju Kristijana Bentekea, da bi Patrik van Anholt u 48. povisio na 2:0.

Delovalo je da Junajted neće imati snage za preokret, ali ipak je već u 55. minutu smanjila zaostatak preko Krisa Smolinga.

Izjednačenje Mančesteru doneo je Romelu Lukaku u 76. minutu.

Trijumf Junajtedu doneo je Matić koji je posle jedne odbijene lopte sjajnim udarcem sa oko 25 metara preko saigrača iz reprezentacije Luke Milivojevića savladao golmana Vejna Henesija.

Junajted je ovom pobedom zadržao drugo mesto na tabeli sa 62 boda, dok je Kristal Palas 18. sa 27.